Черкаський виконком ухвалив зміни до бюджету на 2023 рік

Черкаський виконком ухвалив зміни до бюджету на 2023 рік Як інформують у ЧМР, важливі аспекти з життя міста розглянули на засіданні виконавчого комітету 19 вересня. У порядку денному було 32 питання.

Приділили увагу фінансовій сфері. Прийняли зміни до бюджету на 2023 рік та програми соціально-економічного та культурного розвитку. Серед іншого, розподілили 709 тис грн. субвенції з місцевого бюджету на виплату по 50 тисяч гривень родинам загиблих захисників; спрямували кошти на розробку проєктної документації на ремонт ІІІ поверху акушерського корпусу пологового будинку; встановлення генератора у П’ятій поліклініці та ін. Також проголосували за заходи щодо підготовки проєкту бюджету Черкаської міської територіальної громади на 2024 рік.

Утворили комісію для проведення періодичного моніторингу об’єктів культурної спадщини на території міста. Першочерговим її завданням є з’ясування об’єктивної інформації щодо стану об’єктів культурної спадщини, включених до переліку пам’яток, та щойно виявлених об’єктів культурної спадщини із відповідним відображенням у документації. До складу комісії увійшли: заступник міського голови Віктор Беззубенко, керівники департаментів архітектури, ЖКК, вуличної інфраструктури та екології, архітектори та краєзнавці.

Проголосували за тимчасову заборону руху транспорту у центрі міста 23 вересня на час проведення благодійного концерту для ЗСУ. Рух перекриють із 17:00 до 19:00.

Ухвалили рішення про встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху по пров.Амет-Хана Султана (пров.Комунальний). У цьому провулку відсутній тротуар, тому «лежачі поліцейські» зроблять рух пішоходів тут безпечнішим.
20.09.2023 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter