ОВА: На ранок 15 вересня до Умані прибуло 32 тис. 332 хасида

Як інформують у Черкаській ОВА, на 08:00 15 вересня до м. Умань прибуло 32 тис. 332 паломників-хасидів. За добу державний кордон в пунктах пропуску перетнули 10 тис. 88 паломників-хасидів.

Для ретельної перевірки та реєстрації паломників в Умані правоохоронці розгорнули контрольно-пропускні пункти. Вони обладнані сучасними рентгенокамерами та рамками-металошукачами. Для швидкої перевірки багажу та осіб, які прибувають, пункти оснащені сучасними системами.

Нові системи забезпечать правоохоронцям можливість підвищити безпеку та швидкість проведення контрольних процедур. Використання рентген-сканерів дозволить створити більш комфортні умови для осіб, які проходять перевірку на цих пунктах. Це унеможливить перевезення іноземними гостями заборонених речей та предметів в місця компактного проживання та перебування паломників.

У місцях масового скупчення паломників здійснюється цілодобове чергування на 7 постах, у тому числі: 4 пожежно-рятувальні, 2 водолазно рятувальні та мобільний пост моніторингу радіаційної та хімічної обстановки. Додатково в місцях скупчення паломників залучено піші патрулі ДСНС, яких забезпечено первинними засобами пожежогасіння та медичними укладками.

Нагадаємо, що у період з 15 по 17 вересня на могилі цадика Нахмана та у приміщеннях синагог м. Умань проводяться культові заходи з нагоди святкування брацлавськими хасидами Рош га Шана (Новий 5 784 рік за іудейським календарем).
15.09.2023 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter