Впроваджувати генеральну лінію Бобова-Тулуба в "Новій Добі" кинули перевіреного "кадрільйо" - Тетяну Очеретяну

Впроваджувати генеральну лінію Бобова-Тулуба в "Новій Добі" кинули перевіреного "кадрільйо" - Тетяну Очеретяну Як інформують у прес-службі Черкаської обласної ради, сьогодні голова обласної ради Валерій Черняк підписав розпорядження про призначення Тетяни Очеретяної виконуючою обов’язки головного редактора газети «Нова Доба», у зв’язку зі звільненням із займаної посади Юрія Осипенка.

Сьогодні ж, заступник голови обласної ради Василь Касян представив колективу тимчасового керівника газети. За словами Василя Касяна, на сьогодні газета переживає не найкращі часи, існує ряд проблем фінансового характеру та юридичного визначення статусу газети. Серед таких – вирішення питання забезпечення заробітною платою працівників, погашення заборгованості редакції перед друкарнею за надані послуги, здійснення заходів із забезпечення передплати на друге півріччя цього року та інші.

Оскільки газета на сьогодні залишається комунальним закладом, керівництво області найбільше зацікавлене у якнайскорішому позитивному вирішенні проблем редакції. Як відзначив Василь Петрович, з цією метою вже зроблено не мало – постійно ведуться консультації з фаховими юристами щодо вирішення питання юридичного статусу газети, залучення інвестора, який би долучився до вирішення проблемних питань видання та інші.

– Сьогодні представляю вам нового керівника – Тетяну Борисівну Очеретяну та сподіваюся, що вона успішно виконає всі ті завдання, що стоять перед нею щодо налагодження успішної роботи «Нової Доби», – сказав Василь Касян. – Я певен, що ви добре знаєте Тетяну Борисівну. Це кваліфікований спеціаліст, добре орієнтується у ситуації та не один рік співпрацює із засобами масової інформації. Тож, я переконаний, що ви знайдете спільну мову та разом будете працювати на позитивний результат. У свою чергу, керівництво області ставить перед Тетяною Борисівною чіткі вимоги та сподівається на результативну роботу щодо вирішення першочергових завдань діяльності газети і її трудового колективу.
Нагадаємо. що Тетяна Очеретяна донедавна працювала начальником управління інформаційної політики Черкаської ОДА. Планується, що головним фінансовим партенером газети стане народний депутат України Геннадій Бобов.
03.06.2013 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter