ЧМР: У Черкасах відбувся день фізичної культури та спорту

ЧМР: У Черкасах відбувся день фізичної культури та спортуЯк інформують у ЧМР, спортивно-масовий захід з нагоди Дня фізичної культури та спорту провели у Черкасах на кросфіт майданчику пляжу «Казбетський». Відзначення численними нагородами кращих спортсменів і тренерів міста, різноманітні естафети, змагання, спортивні активності, веслування на байдарках і каноє та човнах – програма була досить насиченою.

Упродовж останніх семи років у Черкасах виховали 49 майстрів спорту України, 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 2 заслужених майстрів спорту України. Шести тренерам присвоєно звання заслуженого, ще трьом особам – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Під час спортивно-масового заходу з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Черкасах усі охочі могли показати свою спритність у естафетах з ведення футбольного та баскетбольного мяча, тенісного м’яча хокейною клюшкою, бігу з тенісною ракеткою, змаганнях з пляжного волейболу. Найвправніших учасниківі наприкінці нагородили заохочувальними подарунками.
11.09.2023 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter