У Черкасах попрощалися з двома полеглими захисниками - Максимом Федотовим та Володимиром Савченком

Як інформують у ЧМР, у Черкасах попрощалися із двома захисниками, які віддали за Україну найцінніше – своє життя. Захищаючи свободу і незалежність, загинули Максим Федотов і Володимир Савченко.
У Черкасах попрощалися з двома полеглими захисниками - Максимом Федотовим та Володимиром Савченком

Максиму Федотову було 33 роки. Він закінчив школу №30, потім Європейський університет. Працював майстром на виробництві.

19 червня 2023 року Максима Ігоровича призвали на службу до лав ЗСУ. Він виконував обов’язки стрільця у парашутно-десантному батальйоні. Вірний військовій присязі, воїн загинув у бою на Луганщині.

38-річний Володимир Савченко після закінчення школи №12 отримав спеціальність правознавця у Черкаському економіко-правовому коледжі та «Міжрегіональній академії управління персоналом». Після закінчення навчання працював у СПМО «Титан» ВДСО при УМВС України, потім – у службі безпеки та інкасатором у «Приватбанку». Працював у ТОВ «Світ Ласощів», СТОВ ім.Шевченка. Також займався підприємництвом.

Із початком повномасштабного вторгнення росіян став до лав ЗСУ. Служив командиром відділення кулеметного взводу батальйону оперативного призначення. Досвідчений воїн загинув на Запоріжжі.
08.09.2023 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter