У Черкасах представнику Уповноваженого з прав людини ВРУ Максиму Тептюку презентували систему "Custody Records"

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, в Черкасах правоохоронці представили новопризначеному представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максиму Тептюку систему "Custody Records".

Презентацію алгоритму роботи системи провели представник Управління з дотримання прав людини Олександр Грама, та начальник сектору дотримання прав людини Черкаського РУП Антон Петренко.
У Черкасах представнику Уповноваженого з прав людини ВРУ Максиму Тептюку презентували систему "Custody Records"

4 вересня, до Черкаського районного управління поліції було запрошено новопризначеного представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максима Тептюка та регіональну координаторку взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Черкаській області Людмилу Проценко, для ознайомлення з роботою проєкту автоматизованої системи обліку затриманих осіб – «Custody Records».

«Система «Custody Records» мінімізує виникнення конфліктних ситуацій, гарантує надання правової допомоги затриманим особам та убезпечує поліцейських від безпідставних звинувачень, адже скрізь ведеться відео спостереження» - говорить Олександр Грама.

Проєкт дає можливість забезпечувати права громадян, які перебувають в підрозділі поліції. Окрім цього, захищає і самих поліцейських, які проводять процесуальні дії.
06.09.2023 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter