Міськрада: 78 черкаських ОСББ отримали відшкодування з бюджету за капремонт ліфтів

Міськрада: 78 черкаських ОСББ отримали відшкодування з бюджету за капремонт ліфтів Як інформують у ЧМР, власникам черкаських ОСББ, які, починаючи з 2020 року, капітально відремонтували ліфти в будинках власним коштом, тепер відшкодовують 70% вартості ремонту з бюджету міста. Повернення коштів можливе завдяки міській програмі підтримки ОСББ. За 8 місяців цього року таке відшкодування вже отримали 78 будинків міста. Тут відремонтували 242 ліфта.

Повернення коштів можливе завдяки міській програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ, асоціацій ОСББ) у м. Черкаси «Формування відповідального власника житла» на 2023-2025 роки. Вона затверджена рішенням Черкаської міської ради №41-46 від 18 травня 2023 року.

Як інформує департамент житлово-комунального комплексу, станом на 4 вересня цього року ОСББ Черкас отримали майже 5 мільйонів 430 тисяч гривень відшкодування за капітально відремонтовані ліфти. Загалом у межах програми на капітальний ремонт ліфтів упродовж нинішнього року з бюджету міста виділено 15 мільйонів гривень.

«Аби не допустити зупинки та відключення ліфтів, співвласники змушені були ремонтувати їх власним коштом. Тепер завдяки міській програмі вони отримують компенсацію частини витрачених коштів. Про цю програму та перелік необхідних документів керівників будинків своєчасно поінформували наші фахівці», – зазначив в.о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.

За словами начальниці відділу сприяння ОСББ Оксани Прітченко, прийом заявок від об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на відшкодування коштів триває і зараз. Зокрема, станом на 4 вересня 2023 року в опрацюванні відділу знаходяться документи ще 9 об’єднань, де коштами співвласників відремонтовано 20 ліфтів.

«Щодня до відділу надходять по 3-5 звернень від об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які відразу ж опрацьовуються та готуються відповідні проекти рішень виконавчого комітету», – говорить фахівчиня.
06.09.2023 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter