У Черкасах оголошено конкурс на залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб ЗСУ

Як інформує департамент соціальної політики ЧМР, оголошено конкурс із визначення заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, та спрямованих на залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади у 2023 році. Одночасно оголошується і набір кандидатур до складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій.

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами) (далі – Порядок), на виконання міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2023, затвердженої рішенням Черкаської міської ради 10.11.2017 № 2-2578 (зі змінами).

Пріоритетне завдання – залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України. Напрямки діяльності, що можуть бути підтримані – оплата транспортування гуманітарних вантажів (відшкодування витрат за паливо, оплата послуг перевезення, тощо), оплата послуг зберігання гуманітарної та іншої допомоги на території України (оренда складських приміщень).

Ознайомитися з умовами та подати конкурсну пропозицію можна за посиланням.

Один учасник може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції приймаються до 26.09.2023 року.

Одночасно департаментом оголошено відбір кандидатур до складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та результатів виконання заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Черкаської міської територіальної громади.

Заявники подають заяви про включення до складу конкурсної комісії через електронну систему проведення конкурсів з накладенням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису за посиланням.

До складу конкурсної комісії можуть включатися:
- представники інститутів громадського суспільства;
- представники державних органів та органів місцевого самоврядування;
- представники наукових установ.

Члени конкурсної комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Заяви приймаються до 11.09.2023 року.
30.08.2023 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter