Черкаська область допомагає у відбудові трьох сел на деокупованій Херсонщині, - Табурець

Як поввідомляють у Черкаській ОВА, Черкащина допомагає оговтуватися після окупації селам Херсонщини. Будівельні бригади з усієї області вже відновили 60 поруйнованих домівок в Іванівці та Новопетрівці. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець в ефірі національного марафону «Єдині новини».

Ще на 25 об’єктах роботи тривають просто зараз, додав посадовець. Зокрема працюють будівельні команди вже і в Миколаївці. Це село Черкащина нещодавно взяла під опіку.

– Національний проект «Пліч-о-пліч» про допомогу та надію, про відродження того, що понівечив ворог, про життя, – зауважив Ігор Табурець. – Майже два місяці, як ми відбудовуємо підшефні села Херсонщини. Разом із нашими громадами, будівельними та комунальними підприємствами, волонтерами. Дякую кожному!

Нагадаємо, у межах національного проекту «Пліч-о-пліч» 15 областей України взялися відновлювати звільнені після окупації села Херсонщини. Черкащина взяла шефство над трьома населеними пунктами: Іванівкою, Новопетрівкою та Миколаївкою.
28.08.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter