У Черкасах започаткували проєкт для підтримки безпритульних тварин "Щедрий кіт"

У Черкасах започаткували проєкт для підтримки безпритульних тварин "Щедрий кіт"«Щедрий кіт». Як інформують у ЧМР, таку назву має проєкт для підтримки безпритульних тварин, який започаткували у Черкасах.

Його реалізовує Благодійний фонд «ДоброКіт» у рамках програми виділення грантів у галузі культури. Частину коштів надали з бюджету Черкаської територіальної громади, частину – благодійні організації та партнери. Основна мета – допомога у зборі коштів на харчування та догляд за безпритульними котами.

«Наша ініціатива допоможе котикам, про яких ніхто не турбується. Вона має на меті залучити фінансові ресурси для підтримки тварин, які потребують нашої допомоги», – зазначила організаторка проекту, зооволонтерка Яна Тябут.

Один з етапів реалізації проєкту – відкриття скульптури кота. Її встановили у сквері «Юність». Автором є черкаський скульптор Владислав Димйон. Паркова скульптура має вмонтований сейф-сховище, куди усі небайдужі можуть класти пожертви на потреби тварин, які не мають дому. Після цього, за задумом організаторів, потрібно погладити котика і загадати бажання, яке, переконані зооволонтери, обов’язково здійсниться. Згодом біля нової скульптури планують проводити різноманітні заходи для захисту тварин, а також івенти для молоді.
28.08.2023 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter