Володимир Зеленський на Софійському площі вручив бойовий прапор бригаді з Черкас

З нагоди Дня Незалежності України Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь в урочистих заходах на Софійській площі у Києві. Президент вручив державні нагороди, відзнаки військовим частинам і бойові прапори зі стрічками з почесними найменуваннями, інформує офіційний сайт глави держави.
Володимир Зеленський на Софійському площі вручив бойовий прапор бригаді з Черкас

Зокрема, бойовий прапор зі стрічками з почесними найменуваннями вручено 104-й окремій автомобільній бригаді Сил логістики Збройних Сил України – почесне найменування “імені Остафія Дашковича”.

Додамо, 104-а окрема автомобільна бригада, що підпорядковується Командуванню Сил логістики Збройних сил України, була створена в грудні 2020 року.

Бригаду було сформовано на базі трьох колишніх окремих батальйонів Тилу ЗС України: 1624-го окремого автомобільного батальйону підвезення пального, 1647-го окремого автомобільного батальйону та 104-го окремого автомобільного батальйону, від якого новостворена бригада успадкувала порядковий та умовний номери.

Історія черкаської військової частини веде відлік з 1 червня 2003 року. Тоді кадр бригади матеріального забезпечення був переформований у 104-й автомобільний батальйон, а у 2006 році батальйон з міста Сміла передислокований до Черкас.
24.08.2023 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter