У Черкасах провели в останню путь двох полеглих захисників - Владислава Цикановського та Олександра Кривописького

Як інформують у ЧМР, у Черкасах провели в останню путь солдатів Владислава Цикановського та Олександра Кривописького

Владиславу Цикановському було усього 22 роки. Він навчався у Черкаському колегіумі «Берегиня» та в міській гімназії №9. Після закінчення гімназії закінчив Черкаський комерційний технікум за фахом технолога харчування.
У Черкасах провели в останню путь двох полеглих захисників - Владислава Цикановського та Олександра Кривописького

У 2020 році Владислав Віталійович став на захист України, підписав контракт із ЗСУ і брав участь у бойових діях у зоні АТО.

Після повномасштабного вторгнення був призваний до лав ЗСУ, служив на посаді номера обслуги мінометного відділення у штурмовому батальйоні.
Владислав Цикановський загинув біля Бахмуту, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України. Він до кінця був вірним військовій присязі.

Олександр Кривописький народився на Миколаївщині. Там пішов до школи, але закінчив її вже у Черкаській області – у с.Сунки, що на Смілянщині. У 2013 році пішов на строкову службу. А у 2014 році пішов добровольцем захищати Україну від рашистської навали. Потім кілька років працював на пилорамі у Руській Поляні, проживав у Черкасах.

Коли росія почала повномасштабне вторгнення, був призваний до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді старшого кулеметника у батальйоні оперативного призначення. Сильний та сміливий воїн поліг на Луганщині, потрапивши під мінометний обстріл. Йому було 28 років.
24.08.2023 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter