У Черкасах відзначили День Державного Прапора України

У Черкасах відзначили День Державного Прапора УкраїниЯк інформують у ЧМР, синьо-жовті кольори нашої свободи: 23 серпня в Україні вшановують День Державного прапора. Вдруге в умовах відкритого вторгнення російської федерації. З цієї нагоди на флагштоці перед обласним драматичним театром підняли національний стяг як символ стійкості та ідентичності.

Керівники міста й області разом із небайдужими жителями поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченкові. Великий Кобзар став для всіх українців символом волі та справедливості.

– Дякую всім, хто сьогодні захищає наш синьо-жовтий стяг, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко. – Саме з ним ідуть у бій за волю і незалежність. З ним прощаються із кращими синами і доньками України. Його піднімають як символ наших перемог. Український прапор – це про нашу незламність, мужність, честь і гідність! Впевнений: наш синьо-жовтий стяг, який зараз скроплений кров’ю наших Героїв, майорітиме всюди – від схил Карпат до Чорного Моря, берегів Криму.

Під час офіційної події міський голова Анатолій Бондаренко відзначив нагородами жителів Черкас, які докладають зусиль для розвитку України та виборюють її незалежність. Так, декілька військових удостоєні нагрудними знаками «За мужність і героїзм», службовців, лікарів, викладачів медалями «За сумлінну працю» та подяками міського голови.
24.08.2023 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter