24 серпня в Черкасах стартує мистецький проєкт «НЕЗАЛЕЖНІ»

24 серпня в Черкасах стартує мистецький проєкт «НЕЗАЛЕЖНІ»Як інформують у ЧМР, 24 серпня об 11:00 в День Незалежності України стартує мистецький проєкт «НЕЗАЛЕЖНІ». У його межах покажуть колекцію робіт визнаних у світі українських художників Миколи Бабака і Євгена Матвєєва (арт-тандему «БМ Бабак-Матвєєв»).

Територію для проведення заходу надав заклад FABRICA NOIRE ( вулиця Князя Ольгерда, 1 (колишня назва – вул.Гагаріна).

Тож об 11.00 розпочнеться презентація мистецького простору ART NOIRE і проєкту «НЕЗАЛЕЖНІ» від арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв:

⁃ превʼю лотів аукціону,
⁃ створення картини «Соняшна країна» за участі гостей свята,
⁃ улюблені страви української кухні,
⁃ авторські коктейлі від шефа,
⁃ розваги для дітей,
⁃ дорогі серцю мелодії.

Проєкт «НЕЗАЛЕЖНІ» – це мистецькі твори з різних серій арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв, створені в різних жанрах і техніках, незалежні один від одного і від жодних умовностей та правил. Це вільний вияв емоцій вільних художників вільної країни.

Виставка триватиме два тижні.Довідково.
Арт-тандем БМ Бабак-Матвєєв складається з художників Миколи Бабака та Євгена Матвєєва. Вони здобули найвищі державні нагороди і є Народними художниками України та лауреатами Національної премії імені Тараса Шевченка.

Роботи художників були представлені на багатьох вітчизняних та міжнародних виставках. У 2005 році Микола Бабак представляв Україну на Міжнародній бієнале сучасного мистецтва у Венеції. Євген Матвєєв брав участь в Осінньому салоні у Парижі.

Арт-тандем був створений у 2014-ому. З 2017 року художники співпрацюють з нью-йоркською галереєю AGCA, в якій у 2018 відбулася їхня персональна виставка.

У 2021 р. роботи арт-тандему були успішно представлені на американському аукціоні ShapiroAuctions і придбані до приватних колекцій.
22.08.2023 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter