Черкаси продовжують допомагати у відбудові села Новопетрівка на Херсонщині

Черкаси продовжують допомагати у відбудові села Новопетрівка на Херсонщині Зруйновані покрівлі, вибиті двері та вікна у житлових будинках. Такі наслідки діяльності російських окупантів на Херсонщині. Аби допомогти людям відновити понівечені домівки до настання зими, в Україні за ініціативи Президента Володимира Зеленського була започаткована програма із відбудови «Пліч-о-пліч». До неї активно долучилися і Черкаси, інформують у ЧМР.

За дорученням начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця Черкаси опікуються селом Новопетрівка Херсонської області. Тут рашисти зруйнували 168 будинків. Їхній перелік визначили разом із громадою села.

«Окупанти принесли у домівки херсонців біду і розруху. Але Черкаси не могли залишатися осторонь і тому простягнули жителям Херсонщини руку допомоги. Лише в єдності – сила! Лише разом здолаємо ворога», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Днями представники комісії для організації робіт із відновлення зруйнованих об’єктів житлового фонду с.Новопетрівка, яка була утворена згідно із розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка, відвідали село. Вони проінспектували перебіг робіт і поспілкувалися із місцевими жителями.

«Тут ми на власні очі побачили наслідки війни, яку розв’язала проти України російська федерація. У Новопетрівці вона торкнулася майже кожної родини. Тому ми розуміємо, що відновлення нормальної життєдіяльності села неможливе без дружньої допомоги міст центральної України, зокрема, і Черкас. Приємно було бачити, як життя у Новопетрівку повертається. Якщо ще кілька тижнів тому село було майже порожнім, то зараз в свої оселі повернулися більше 300 селян із близько 500, які жили тут до вторгнення. Вони дуже вдячні жителям Черкас за підтримку», - розповідає директор депаратаменту архітектури та містобудування, який тільки-но повернувся з Херсонщини, Артур Савін.

За його словами, наразі у Новопетрівці відновлено кілька десятків будинків. Роботи проводяться без залучення бюджетних коштів, за допомогою БО «Фонд допомоги та надії», силами приватних будівельних та комерційних компаній Черкас.
21.08.2023 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter