Тулуб навів показовий шерех у Кам`янському районі

Тулуб навів показовий шерех у Кам`янському районі Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб взяв участь у засіданні колегії Кам`янської райдержадміністрації, під час якого представники керівництва району спільно з обласною владою обговорили стан виплат заборгованості із заробітної плати в районі, хід підготовки дитячих закладів до проведення оздоровлення в літній період та підсумки проведення опалювального сезону 2012-2013 років.
«Середня зарплата в районі за І квартал цього року становить 2060 грн. Серед найбільш проблемних підприємств, рівень оплати на яких найнижчий, - ТОВ «Хлібна нива», Кам`янський машинобудівний завод та «Інтербудсервіс.
Сергій Тулуб наголосив, що такий рівень середньої заробітної плати недопустимий, і дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів найближчим часом підняти ці показники до рівня області. Також він доручив голові райдержадміністрації Віталію Архип`юку проаналізувати та врегулювати цінову ситуацію на продуктових ринках району. Разом із цим, керівникам відповідних підрозділів дано доручення перевірити та встановити відповідну вартість лікарських засобів в усіх аптеках району.
Окрім цього, на засіданні колегії обговорили питання літнього оздоровлення та відпочинку дітей цього року. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Шамрай повідомив, що вже цього місяця в районі розпочнеться літня оздоровча кампанія, протягом якої працюватимуть 18 пришкільних таборів для учнів 1-4 класів (787 учнів) та 12 – для учнів старшої школи (316 осіб). Окрім цього, функціонуватиме табір для обдарованих дітей «Камелія».
«Цьогоріч двоє юних кам`янчан поїдуть до «Артеку», ще четверо – до «Молодої гвардії». Також відкрито відділення Малої академії наук, на базі якого матимуть змогу відпочивати та співпрацювати з кращими педагогами області 108 дітей», - прозвітував Олександр Григорович.
Керівник області зазначив, що, незважаючи на такі показники, сьогодні хід підготовки до оздоровчої кампанії у районі не можна назвати задовільним. Відтак, він дав доручення керівництву району подбати про створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей. Зокрема, сьогодні необхідно ініціювати залучення коштів із сільських бюджетів і проводити агітаційну роботу з керівниками сільгосппідприємств по укладенню соціальних угод із навчальними закладами.
«Якщо ми хочемо бачити наших дітей міцними та сильними, ми повинні насамперед дбати про стан їхнього здоров’я, починаючи з раннього віку та вкладати інвестиції в майбутнє вже сьогодні, - звернувся до присутніх Сергій Борисович. - З цією метою вже цього року в області буде створено новий сучасний перинатальний центр, який надаватиме допомогу вагітним черкащанкам та немовлятам».
Поряд із цим він наголосив на тому, що для того, щоб отримати бажаний результат, підготовку до літнього оздоровчого періоду доцільно починати не у травні, а ще на початку лютого.
Останнім не менш актуальним питанням, винесеним на розгляд колегії, стало підбиття підсумків опалювального періоду та стан підготовки до наступного зимового сезону.
Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Петро Кот зазначив, станом на сьогодні 6 котелень вже переведено на альтернативне паливо, встановлено прибори для обліку спожитого природного газу, у деяких державних установах уведено в експлуатацію нові котли, які дозволяють економити блакитне паливо.
«Доцільно починати підготовку до нового опалювального сезону вже зараз. Для цього необхідно точно обрахувати обсяги спожитого газу за минулий рік, і на основі цього розглянути можливості переведення максимальної кількості обладнання на альтернативні види палива, максимально залучаючи при цьому потенціал підприємств області», - зазначив Сергій Борисович.
Також голова ОДА нагадав присутнім про ще низку важливих питань, серед яких – ремонт доріг, стан автостанцій району та підготовка до 200-річного ювілею Тараса Шевченка та 60-річчя області.
31.05.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter