У Черкасах попрощалися з полеглим захисником України Валерієм Куликом

У Черкасах попрощалися з полеглим захисником України Валерієм КуликомЯк інформують у ЧМР, на війні з російськими окупантами загинув 35-річний Валерій Кулик. Сьогодні у Черкасах його провели в останню путь. Царство небесне полеглому захиснику.

Валерій Олегович народився в місті Енергодар Запорізької області. У період із 2008 по 2010 рік проходив строкову службу в лавах Збройних сил України. Потім працював у будівельній бригаді, на різних підприємствах у сфері народного господарства, займався ремонтом техніки.

У Черкасах Валерій Олегович жив разом із братом. Невдовзі після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну призваний на службу під час мобілізації. Відповідальний і патріотично налаштований воїн служив на посаді сапера механізованого батальйону.

Його життя обірвалося під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Валерій Кулик підірвався, наїхавши на протитанкову міну. Молодий чоловік, якому ще б жити і жити, мужньо виконував свій військовий обов’язок та загинув за вільне і мирне майбутнє України.
16.08.2023 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter