Черкаси отримали 98 млн. грн. субвенції з держбюджету, - Роман Жовнір

Черкаси отримали 98 млн. грн. субвенції з держбюджету, - Роман Жовнір Як інформують у ЧМР, напередодні сесії Черкаської міської ради відбулося засідання бюджетної комісії під головуванням депутата Георгія Гладкого. На ньому розглянули зміни до міського кошторису та інші питання порядку денного майбутньої сесії.

Заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір повідомив, що збільшуються доходи 98 млн.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету. Вона спрямовується на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для окремих категорій громадян.

Крім цього, керівники різних департаментів внесли свої пропозиції щодо перерозподілу бюджетних коштів. Серед іншого, планують розподілити фінанси департаменту соціальної політики на підтримку заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства та спрямованих на залучення міжнародної гуманітарної допомоги, а також на виплати по 25 тисяч при народженні дитини; департаменту економіки та розвитку на відшкодування безперебійних джерел живлення для малого та середнього бізнесу; департаменту управління справами та юридичного забезпечення для виплат сім’ям загиблих захисників; департаменту охорони здоров’я та медичних послуг на придбання обладнання для Третьої лікарні, «Центру матері і дитини», капремонт інфекційної лікарні; реабілітаційному центру «Жага життя» на встановлення підйомника для осіб з інвалідністю; комунальникам на придбання солі для зимового утримання доріг та ін.

На бюджетній комісії заслухали питання «Про затвердження Програми охорони культурної спадщини міста Черкаси». За словами директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна, ухвалення цієї програми дозволить створити у обласному центрі реєстр об’єктів культурної спадщини.

Розглянули питання діяльності КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». За словами керівника підприємства Павла Карася, є можливість отримання державної кредитної лінії на 50 млн грн. на три роки на закупівлю газу. Тому попросив підтримки депутатів.
15.08.2023 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter