Напередодні сесії відбулася узгоджувальна рада керівників фракцій, - ЧМР

Як інформують у ЧМР, напередодні сорок четвертої сесії Черкаської міської ради відбулася узгоджувальна рада керівників депутатських фракцій. Провів її секретар міської ради Юрій Тренкін. Під час засідання розглянули й обговорили питання, які будуть винесені завтра, 15 серпня, на сесійне засідання.

У порядку денному – більше 20 галузевих питань, 147 земельних та 5 – для повторного розгляду міською радою, дію рішень з яких було зупинено міським головою.
Напередодні сесії відбулася узгоджувальна рада керівників фракцій, - ЧМР

Серед галузевих – про внесення змін до деяких попередніх рішень Черкаської міської ради. Зокрема, які стосуються бюджету Черкаської міської територіальної громади на 2023 рік та Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2023 роки, затвердження положень про відзначення міськими нагородами, дипломами та грамотами громадян і трудових колективів.

Для вшанування пам’яті загиблих воїнів у боротьбі за незалежність України під час сесії мають розглянути питання про зміни до нової редакції комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України та членів їхніх сімей-жителів м.Черкаси на 2022-2024 роки.

Виносяться на обговорення питання про затвердження Програми охорони культурної спадщини міста Черкаси на 2023-2027 роки та Правила благоустрою міста. Згідно з вимогами нового Закону України «Про управління відходами» мають визначити адміністратора послуги з управління побутовими відходами на території міста Черкаси.

Кілька питань стосуватиметься відомчого житла, діяльності низки комунальних підприємств міста і їхніх статутів.

Депутати мають розглянути петиції, зареєстровані на сайті міської ради. Серед них – про встановлення нових дитячих майданчиків у Південно-Західному мікрорайоні та світлофору біля магазину «Епіцентр» по проспекту Перемоги, зупинення забудови Замкового узвозу.

Крім того, необхідно ухвалити відповідні рішення з майже півтори сотні земельних питань. Вони стосуються розроблення та внесення змін до детального плану території міста, земельних ділянок для учасників АТО, ООС, бойових дій, інвалідів війни, передачі вільних земельних ділянок у власність та надання дозволів на розроблення документації землеустрою, продажі та оренди земельних ділянок тощо.

Й й у У ц ф
15.08.2023 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter