ОВА: В області затвердили план роботи центру підтримки цивільного населення

ОВА: В області затвердили план роботи центру підтримки цивільного населенняПідтримка ВПО, супровід ветеранів та членів їхніх родин, дітей, багатодітних родин та сиріт, реагування на надзвичайні ситуації, а також робота зі збереження ментального здоров’я. Як інформують у Черкаській ОВА, план роботи на 2023 рік за цими напрямками затвердили для координаційного центру підтримки цивільного населення при ОДА.

Центр розпочав свою роботу наприкінці червня цього року. Натепер за кожним напрямом його роботи підготували відповідний план заходів, який будуть втілювати до кінця цього року.

– Аналогічні центри уже створені майже в усіх територіальних громадах Черкащини, – наголосила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Ми вже запланували провести очні зустрічі з керівниками цих центрів на місцях, аби провести аудит тих послуг та заходів, які надають та потребують в громадах. Це допоможе з’ясувати, за якими напрямками нам треба посилилитися.

Центр підтримки цивільного населення при ОДА покликаний насамперед відточкувати роботу з підтримки людей, які потребують допомоги. Це – перш за все ветерани,внутрішньо переміщені особи, їхні родини та сім’ї загиблих, діти та молодь. Окрему увагу приділятимуть підтримці ментального здоров’я у межах Всеукраїнської програми, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Також на засідання центру порушили питання підготовки Черкащини до опалювального сезону. Зокрема потреб місць компактного проживання вимушених переселенців та домогосподарств, де мешкають ВПО у генераторах, паливі, дровах чи вугіллі.

Нині в області на обліку перебуває понад 100 тисяч осіб, які вимушено полишили свої домівки та оселилися на Черкащині. З них більше 2,5 тисяч проживають у 59 місцях компактного проживання. Також для прийому ВПО в області підготовлені понад 2,2 тисячі ліжкомісць.
10.08.2023 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter