В Умані засідала робоча група з організації паломнитва хасидів на Рош-га-Шана

В Умані засідала робоча група з організації паломнитва хасидів на Рош-га-Шана В Умані (Черкаська область) відбулося засідання робочої групи з приводу питань, пов’язаних з масовим перебуванням у місті паломників-брацлавських хасидів під час Рош а-Шана, інформує jewishnews.com.uа

У зустрічі взяв участь голова робочої групи – Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, виконавчий директор БФ «Історико-культурний центр міста Умані» Ірина Рибницька, голова Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Натан Бен Нун та інші члени робочої групи.

Цьогоріч брацлавські хасиди святкуватимуть єврейський Новий рік (Рош а-Шана) з 15 по 17 вересня. Саме у цей період очікується прибуття паломників з різних країн світу.

Про готовність до прийому такої кількості прочан проінформували представники служб і підрозділів, які задіяні в організації та прийомі паломників. Під час засідання було озвучено низку питань, які потребують вирішення: підготовка бомбосховищ, систем оповіщення, впровадження пропускного режиму для транспортних засобів; медичне обслуговування паломників тощо.

Було наголошено насамперед на забезпеченні безпеки паломників, адже це є одним з ключових питань,і паломники мають дотримуватись усіх рекомендацій.
09.08.2023 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter