У Черкасах триває загальноміська акція «Бібліоліто-2023»

У Черкасах триває загальноміська акція «Бібліоліто-2023»Як інформують у ЧМР, в Черкасах триває загальноміська акція «Бібліоліто-2023». 14 бібліотек міста щодня на різних локаціях пропонують знайомство з книжковими та журнальними новинками, спілкування з письменниками, майстер-класи, вікторини, створення іграшок тощо. Взяти участь у заходах в межах акції всі охочі можуть до 31 серпня.

Як розповіла директорка Централізованої бібліотечної системи міста Черкаси Олена Шор, мета акції – привернути увагу містян і внутрішньо переміщених осіб до сучасної української книги і читання, організувати цікаве та змістовне дозвілля для дітей і дорослих.

Упродовж літа кожна бібліотека за графіком виходить на свою заздалегідь сплановану локацію, переважно в місця масового відпочинку людей: у Долину троянд, парки і сквери Черкас, у пришкільні й дитячі табори.

Крім того, щосереди в центральній міській бібліотеці проводять зустрічі з письменниками Черкащини. У такий спосіб читачі могли ближче познайомитися й поспілкуватися з Анною Григорович, Анатолієм Горбівненком, Тетяною Брукс, Людмилою Охріменко, Віктором Скориною, Лілією Кобзар. 9 серпня на зустріч із читачами сюди має завітати автор кількох поетичних збірок Валерій Власюк, який нещодавно став членом Національної спілки письменників України.

У рамках акції відбулися і загальноміські заходи: власне відкриття «Бібліоліта-2023» на початку червня та родинне свято «Читаюча родина єднає Україну».
08.08.2023 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter