Черкаси попрощалися з полеглим захисником України Сергієм Лук'янченком

Черкаси попрощалися з полеглим захисником України Сергієм Лук'янченком Як інформують у ЧМР, в Черкасах провели в останню путь військового Сергія Лук'янченка.

Сергій Анатолійович навчався у черкаських загальноосвітніх школах №15 та №9, поглиблено вивчав фізику і математику. Закінчив Черкаський інститут управління за фахом менеджер виробничої сфери. Паралельно вивчав програмне забезпечення в Черкаському національному університеті ім.

Б.Хмельницького. Постійно прагнув до знань і згодом закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Тут отримав диплом спеціаліста інформатики та обчислювальної техніки спеціально-інформатичних управляючих систем і технологій.

У перший день повномасштабного вторгнення росії в Україну Сергій Лук’янченко був призваний по мобілізації. Проходив службу на посаді начальника радіорелейної станції роти зв’язку.

На жаль, нещодавно захисник України пішов з життя. Царство небесне і світла пам'ять Сергію Лук’янченку. Співчуття рідним та близьким нашого воїна.
04.08.2023 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter