У селах Херсонщини, над якими взяла шефство Черкаська область, тривають відновлювальні роботи

У селах Херсонщини, над якими взяла шефство Черкаська область, тривають відновлювальні роботи Відновлювальні роботи тривають у селах Херсонщини, над якими взяла шефство Черкащина. Бригади з усієї області просто зараз працюють над відбудовою поруйнованих домівок місцевих жителів. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

На сьогодні вже відбудували 41 будинок в Іванівці та Новопетрівці. Ще 11 об’єктів – в роботі. У Миколаївці, яку Черкащина нещодавно взяла під свою опіку, вже завершили з обстеженням будинків. Тож старт робіт там буде найближчим часом.

– Національний проект «Пліч-о-пліч» вкотре доводить єдність українців, – зауважує начальник ОВА Ігор Табурець. – Дякую кожному, хто долучається до цієї справи! На почин спецкомісії обстежили всю інфраструктуру в наших підшефних селах. Так ми сформували для себе «порядок денний» робіт. Стартували з будинків, де мешкають родини з дітьми та пенсіонери. Поруйновані дахи, побиті снарядами стіни, пошкоджені вікна – усе відновлюємо. Наші будівельники викладаються на повну.

Додамо, національний проект «Пліч-о-пліч» об’єднав 15 тилових областей України. Разом вони відновлюватимуть населені пункти Херсонщини, які наші ЗСУ визволили з-під окупації.
03.08.2023 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter