Черкаський водоканал забрав у боржника ноутбук, а потім змусив ще й заплатити за "витрати на виконавчі дії"

Черкаський водоканал забрав у боржника ноутбук, а потім змусив ще й заплатити за "витрати на виконавчі дії"Працівники КП "Черкасиводоканал" та державні виконавці продовжують рейди з арешту та вилучення майна у тих жителів Черкас, які відмовляються сплачувати за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Як інформує прес-служба коммунального підприємства, днями було проведено 9 візитів до неплатників по перевірці їх майнового стану, опису та вилученню майна. Не всi господарi квартир вiдчинили дверi співробітникам ДВС та "Черкасиводоканалу", тому їм була залишена вимога з'явитись до державної виконавчої служби
За однією з адрес по вул. Канівській господар відчинив двері. Сім'я споживачів за воду та каналізацію не платить вже п'ять років, тому неоплачених боргів накопичилось на 4300 гривень. Відтак боржників чекала не дуже приємна процедура — у них вилучили ноутбук, адже решта майна належить до переліку речей першочергової необхідності, які не підлягають опису і вилученню.
За повідомленням юридичної служби підприємства, боржник, усвідомивши всі негативні наслідки для свого майна, наступного дня після виконавчих дій сплатив заборгованість, визначену першим рішенням суду (майже 3000 грн) з урахуванням виконавчого збору та витрат на виконавчі дії. Загалом чоловіку довелось сплатити біля 3500 гривень.
- Боржник має можливість протягом 10 днів після вилучення у нього майна погасити заборгованість. Якщо він розрахується з підприємством у цей термін, то може повернути вилучені речі. В іншому випадку арештована техніка, після закінчення терміну на оскарження дій ДВС, буде передана на реалізацію до торгівельної організації, яка й реалізує їх через аукціон, - говорить начальник служби обліку реалізації води і стоків КП "Черкасиводоканал" Валерій Власюк. - Окрім того, можна укласти договір на поетапне погашення боргу, згідно якого його сума розбивається на кілька частин та поступово оплачується.
29.05.2013 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter