Черкаси передають на потреби ЗСУ 5 вантажних автомобілів, - міськрада

Черкаси передають на потреби ЗСУ 5 вантажних автомобілів, - міськрада Як інформують у ЧМР, Черкаси продовжують підсилювати Збройні сили України.

Ще кілька вантажних автомобілів допомагатимуть військовим із виконанням бойових завдань на передовій. Так, наразі надійшла чергова партія автомобілів, якими підсилять українських захисників. Про це інформує міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в соціальних мережах.

Нагадаємо, дещо раніше перші п’ять автомобілів із цієї партії вже прибули до Черкас і готові для подальшої передачі воїнам. Загалом договір заключений на купівлю 30 автомобілів, велика частина з них – для 118 бригади територіальної оборони.

«Місто підтримувало й надалі підтримуватиме наших військових усім необхідним. Тільки в єдності ми переможемо підступного ворога! Віримо в ЗСУ та в Україну! Працюємо далі», – прокоментував міський голова.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення російського ворога в Україну Черкаська міська рада спрямувала понад 750 мільйонів гривень для підсилення обороноздатності держави.
01.08.2023 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter