CNN геолокував відео, на якому українські сили вийшли на «зуби дракона» на півдні України

CNN геолокував відео, опубліковане російськими соцмережами, на якому видно, що українські війська вперше з’явились на одній із найпотужніших оборонних ліній Росії «зуби дракона» на півдні України, інформує nv.uа.

За даними CNN, відео було знято у районі на схід від сіл Нове та Харківське Запорізької області.

Повідомляється, що відео, зняте з позицій російських військових, показує, як українська військова техніка рухається полем, прямуючи до канави перед великим рядом «зубів дракона» — бетонних та арматурних пірамід, які служать значною перешкодою для танків.

CNN повідомляє, що незрозуміло, що саме відбувається на відео.

Українські джерела стверджують, що так війська перевіряють здатність машини пройти через «зуби дракона», а проросійські канали заявляють, нібито це «жертва одного з їхніх ударів».

Зазначається, що здатність українських військ відтіснити російські війська за їхню лінію «зубів дракона» є чітким показником успішності контрнаступу.

Проте агенція наголошує, що лінія оборони становить значну перешкоду, шлях подолання якої українські війська мають знайти в «найближчі дні, тижні та місяці».

«Зуби дракона» — це оборонні лінії армії РФ, які вони встановили на тимчасово окупованих територіях України. Вони викладені в три глибоких ряди, по обидві сторони бетонних ліній російські війська також вирили величезні протитанкові рови.

аніше командувач Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Тарнавський висловив впевненість у майбутньому успіху українського контрнаступу, але зазначив, що для цього «потрібен час, терпіння і вмілі дії».

Агенція CNN з посиланням на двох американських чиновників повідомила, що Україна направила більше сил на південний схід країни, що є ознакою того, що Київ визначив потенційні слабкі місця в обороні Росії.
28.07.2023 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter