Черкаси попрощалися з 28-річним Героєм-захисником солдатом Олександром Ніколаєвим

Черкаси попрощалися з 28-річним Героєм-захисником солдатом Олександром НіколаєвимЯк інформують у ЧМР, Черкаси попрощалися з 28-річним Героєм-захисником, солдатом Олександром Ніколаєвим, який загинув за світле майбутнє України.

Олександр народився в Черкасах, тут закінчив 9 класів загальноосвітньої школи №4. Професійний фах з експлуатації меліоративних, будівельних машин і обладнання отримав у Шевченківському коледжі Уманського національного університету садівництва. Далі проходив строкову військову службу в Національній гвардії України.

Згодом працював у закладах громадського харчування, на приватному підприємстві «Грифон» та за кордоном.

24 лютого 2022 року, коли російська федерація напала на Україну, Олександр Ніколаєв був призваний по мобілізації. Хоробрий солдат воював у розвідувальній роті.

На жаль, під час ворожого обстрілу зі ствольної артилерії в Донецькій області, виконуючи бойове завдання, був тяжко поранений. Вірний військовій присязі воїн, виявивши стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину, від отриманих травм помер у лікарні міста Дніпро.

Для своїх рідних і побратимів він назавжди залишиться сміливою, принциповою та надійною людиною.

Царство небесне і світла пам’ять загиблому Герою. Низький уклін батькам за виховання такого сина. Щирі співчуття усім близьким Олександра з приводу цієї непоправної втрати.
27.07.2023 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter