Поруч з музичною школою ім. Лисенка в центрі Черкас облаштовують алею ліхтарів-музикантів

Поруч з музичною школою ім. Лисенка в центрі Черкас облаштовують алею ліхтарів-музикантів Як інформує на фб Анатолій Бондаренко, поруч із будівлею музичної школи № 1 імені Миколи Лисенка, що на вулиці Байди Вишневецького, триває облаштування алеї ліхтарів-музикантів.

Наразі тут оновили тротуарне покриття. Паралельно виготовляють і ковані елементи, які встановлять уздовж пішохідної зони. Тут з’являться фігури у вигляді саксофоніста, трубача, контрабасиста й скрипаля висотою три метри, музиканта із арфою, який сягає близько 2,5 метрів. Усі ліхтарі виготовлені з оцинкованої сталі.
Нагадаю, що свого часу цей проект запропонувала директорка музичної школи Юлія Темченко й подала його для участі в громадському бюджеті. Жителі Черкас своїм голосуванням підтримали її ініціативу.

Це потрібно, перш за все, дітям, які розвивають свої здібності в цій школі. Думаю, що алея з фігурами музичного оркестру стане чудовим доповненням до будівлі, спорудженої наприкінці XIX століття, й учні ще з більшим натхненням відвідуватимуть свої заняття тут.
19.07.2023 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter