ЧМР: За перше півріччя 2023 року бюджет Черкас недовиконано на близько 300 млн. грн.

ЧМР: За перше півріччя 2023 року бюджет Черкас недовиконано на близько 300 млн. грн.  У Черкаській міській раді відбулося засідання бюджетної комісії під головуванням депутата Георгія Гладкого. На ньому розглянули зміни до міського бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку та заслухали інформацію розпорядників коштів щодо виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету по галузях.

Директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко поінформувала, що аналіз виконання доходів бюджету за І півріччя демонструє, що існує невиконання на близько 300 млн грн.

Зокрема, спостерігається недовиконання таких надходжень, як податок на доходи фізичних осіб та акцизний податок. Натомість наявна позитивна динаміка надходжень до бюджету із продажу прав власності та оренди землі на земельних аукціонах.

Депутати обговорили причини ситуації, яка склалася із невиконанням доходів бюджету територіальної громади, та способи її подолання. Активну участь у обговоренні взяли депутати Владислав Пустовгар, Нарек Казарян, Віктор Євпак, Володимир Друмашко, Сергій Кудактін, Олексій Мельник.

Під час дискусії дійшли згоди, що наявні ресурси бюджету необхідно спрямувати на найважливіші для міста об’єкти та підтримку Збройних Сил України.
12.07.2023 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter