АМКУ: ТОВ «Укрспецбетон» та ТОВ «БК «Будіндустрія» викрито на змові під час закупівлі бетонних виробів "Черкасиводоканалом"

Як інформують у північному міжобласному тервідділенні АМКУ, викрито змову між ТОВ «Укрспецбетон» та ТОВ «БК «Будіндустрія» під час їхньої участі у процедурі закупівлі бетонних виробів, що проводилась комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради. Очікувана вартість закупівлі складала 1 056 000 грн.

Під час розгляду справи Відділенням було встановлено низку фактів, що свідчать про наявність між відповідачами тісних контактів та погодження поведінки: використання однакової ІР-адреси, однієї електронної поштової скриньки, перебування компаній за однією адресою та інші синхронні дії.

Зважаючи на встановлені під час розслідування факти, 6 липня 2023 року Адміністративна колегія Північного МТВ АМКУ визнала ТОВ «Укрспецбетон» та ТОВ «БК «Будіндустрія» такими, що вчинили змову під час державних закупівель та оштрафувала відповідачів на загальну суму 50 000 грн.

Одночасно, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.
07.07.2023 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter