У Черкасах триває громадське обговорення зміни назв 34-х топонімів

У Черкасах триває громадське обговорення зміни назв 34-х топонімів Як інформують у ЧМР, у Черкасах триває етап громадського обговорення зміни назв вулиць, провулків та скверів. Його проводять згідно з розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка у формі електронної консультації та збору письмових пропозицій. На обговорення містян винесли назви 34-х черкаських топонімів. Громадяни вже надсилають свої пропозиції стосовно перейменування.

Громадське обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси» почалося 7 червня 2023 року. Серед запропонованих для перейменування топонімічною комісією при виконавчому комітеті Черкаської міської ради – назви 19 вулиць, 14 провулків та 1 скверу.

Заступник начальника Управління інформаційної політики ЧМР Олексій Дубовий інформує, що серед пропозицій, які станом на 5 липня 2023 року надійшли від жителів міста, найбільше стосуються вулиці Галини Буркацької. Містяни пропонують назвати її Пшенична, Озерна, Полянська, Польова, Весняна. Також надійшла пропозиція залишити без перейменування провулок Садовий.

«Топонімічна комісія на чолі з першим заступником міського голови Черкас Сергієм Тищенком провела колосальну роботу з опрацювання назв топонімів міста, аби належним чином вшанувати наших земляків і видатних особистостей української історії та державотворення, – зазначає Дубовий Олексій. – На офіційному сайті Черкаської міської ради ми оприлюднюємо обґрунтування до найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси. У такий спосіб пропонуємо містянам докладно ознайомитися з постатями чи подіями, на честь яких маємо намір назвати наші вулиці, провулки та сквери».

Громадське обговорення триває до 13 серпня 2023 року.
07.07.2023 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter