Український прапор встановлений на Курдюмівській дамбі в Донецькій області

Сили оборони мають успіх у наступі на Бахмутському напрямку: зокрема, наші воїни встановили український прапор на Курдюмівській дамбі в Донецькій області, інформує Вчасно.

1-й механізований батальйон 28-ї ОМБр провів успішний штурм позицій окупантів в районі Курдюмівки Бахмутського району. В результаті бою ворожий батальйон був розгромлений — до 35 ліквідованих, 40 втекло, декілька окупантів здалися в полон.

«Це важливий успіх, оскільки наші воїни пробили оборону, яку ворог готував місяцями. І це — результат довгої, титанічної праці, тренувань та злагодження», — зазначають бійці.

Успіхи українських оборонців підтверджує Генеральний штаб ЗСУ. За даними речника ГШ Андрія Ковальова, українські війська вели наступальні дії на Бахмутському напрямку у районах населених пунктів Роздолівка, північніше Соледара, південніше Парасковіївки, Залізнянського, Берхівки, Кліщіївки, Курдюмівки.

Загалом ЗСУ продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському, Бердянському та Бахмутському напрямках та мають успіх на деяких ділянках фронту.

«Російські окупаційні війська чинять потужний опір. Водночас ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці», — сказав речник.
28.06.2023 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter