Черкаський виконком вирішив встановити засоби сповільнення руху на Кавказькій та Верхній Горовій

Черкаський виконком вирішив встановити засоби сповільнення руху на Кавказькій та Верхній Горовій  Як інформують у ЧМР, виконавчий комітет Черкаської міської ради продовжує працювати в умовах воєнного стану, вирішуючи нагальні питання з життя територіальної громади.

Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка провів його перший заступник Сергій Тищенко, розглянули близько 40 питань порядку денного.

Серед них – питання служби у справах дітей, про нагородження, влаштування недієздатного до психоневрологічного інтернату, питання квартирного обліку, внесення змін до фінансового плану КП «Спорткомплекс «Будівельник», про розподіл коштів на капітальний ремонт житлового будинку ОСББ.

Окрему увагу члени виконавчого комітету приділили питанням безпеки дорожнього руху. Зокрема, проголосували за встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху на двох вулицях. «Лежачі поліцейські» з’являться по вул.Кавказькій між вул.М.Грушевського та Праведниці Шулежко (колишня вул.Пушкіна) та по вул.Верхній Горовій (колишня вул.Фрунзе) між вул.Пастерівською та Гуржіївською.
27.06.2023 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter