У Черкасах стартувала кампанія «Розквітай» від ДонорUA, присвячена користі донорства

У Всесвітній день донора крові, 14 червня, стартувала кампанія «Розквітай» від ДонорUA, присвячена красі та користі донорства. Долучилася до ініціативи і Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги.

Під час відкриття кампанії було організовано святкову донацію крові та нагородження донорів.

«У розвинених країнах донорство крові — культурна норма. І хоча Україна зараз протистоїть агресії росії, ми не можемо відкладати ці питання на потім. Донорський рух допомагає рятувати життя наших захисників і захисниць, поранених цивільних, допомагає при лікуванні онкологічних хвороб чи при важких пологах. Люди розуміють, що здавати кров — надзвичайно важливо, але для всебічного розвитку культури донорства ми маємо говорити і про користь, яку отримують самі донори. За порятунок життів нам віддячує наш власний організм, тож донорство це не лише про допомогу іншим, це й про турботу про себе. Саме про красу та користь донорства для самих донорів будемо говорити протягом кампанії. Приєднуйся та розквітай разом із ДонорUA», — розповідає Ірина Славінська, засновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Кампанія «Розквітай» триватиме до 14 червня наступного року і включатиме в себе різноманітні події, проєкти та активності в різних містах України.
16.06.2023 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter