У черкаському ЦНАПі запровадили послугу «Мобільний адміністратор»

У черкаському ЦНАПі запровадили послугу «Мобільний адміністратор»Як інформують у ЧМР, у черкаському ЦНАПі запровадили нову послугу «Мобільний адміністратор».

З метою наближення адміністративних послуг до жителів міста в Центрі надання адміністративних послуг Черкаської міської ради запровадили послугу «Мобільний адміністратор».

- Ця послуга реалізована, щоб допомогти людям, які в силу певних обставин не можуть відвідати ЦНАП і отримати необхідну адміністративну послугу. Дякую міському голові Анатолію Бондаренку, виконкому та депутатському корпусу, які підтримали таку ініціативу, – розповідає директор департаменту ЦНАП Олег Ткаченко.

Мобільний адміністратор обслуговує жителів міста Черкаси, які за віком або за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП.

Виїзд мобільного адміністратора здійснюється щосереди, прийом заявок проводиться протягом тижня.

Як скористатись послугою

▪ для виклику мобільного адміністратора додому необхідно попередньо звернутись до ЦНАП для узгодження часу виїзду та необхідного пакету документів. Зробити це може хтось із рідних, особа за довіреністю, соціальний працівник (якщо людина одинока) або навіть сусід.

До заяви потрібно додати підтверджуючий документ про стан здоров’я.

Консультацію з приводу виїзду мобільного адміністратора додому, а також щодо усіх послуг, які надаються у ЦНАП, можна отримати за номером:
(063) 104-82-56, (050) 369-19-46, (0472) 33-07-01
07.06.2023 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter