Черкаська міська рада та Черкаський державний бізнес-коледж підписали Меморандум про співпрацю

Черкаська міська рада та Черкаський державний бізнес-коледж підписали Меморандум про співпрацюЯк інформують у ЧМР, Черкаська міська рада та Черкаський державний бізнес-коледж підписали Меморандум про співпрацю. Цей крок має сприяти подальшому розвитку освітнього, наукового й творчого потенціалу навчального закладу, його працівників та студентів у сфері управління, обліку та фінансів, залучати молодь до активного життя громади міста.

Меморандум дає можливість студентам бізнес-коледжу проходити виробничу та переддипломну практику в органах місцевого самоврядування, стажуватися та підвищувати кваліфікацію. А фахівці міської ради зможуть брати участь у викладацькій діяльності цього навчального закладу, рецензувати навчально-методичну літературу, сприяти розвитку міжнародної співпраці галузі підготовки фахівців у сфері управління, обліку, фінансів, економіки тощо.

Серед напрямів співпраці – розвиток ділових зв’язків, реалізація освітніх програм і курсів, спільних заходів та проектів (у тому числі й міжнародних) для сприяння професійному розвитку молоді, підвищенню фінансової грамотності.

Документ скріпили підписами Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко і т.в.о. директора коледжу, професор, доктор економічних наук Олег Куклін. У підписанні меморандуму взяли участь заступниця міського голови Анастасія Чубіна та директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

«Ваш заклад має великий науковий потенціал, і Черкаська міська рада готова й надалі сприяти та допомагати бізнес-коледжу, його викладачам і студентам, – відзначив Анатолій Бондаренко. – Тут навчається талановита молодь, майбутні фахівці, які невдовзі працюватимуть для розвитку нашого міста. І ті зерна науки та досвіду, які ми в них закладаємо зараз, невдовзі дадуть свої плоди, допоможуть розвиватися Черкасам і державі загалом».

Міський голова подякував колективу закладу за багаторічний сумлінний внесок у розвиток громади Черкас і відзначив низку фахівців.

«Завдяки підтримці й допомозі держави та міської влади Черкас ми завершуємо навчальний рік в нормальних умовах, – зазначив т.в.о. директора коледжу, професор, доктор економічних наук Олег Куклін. – І меморандум про співпрацю, який ми підписали, стане додатковою можливістю втілювати взаємовигідні проекти для розвитку науки та життєдіяльності рідного міста».
06.06.2023 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter