Новим керівником Черкаської обласної прокуратури призначено Ігоря Домущея

Заступник Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Ігоря Домущея.
Вона зазначила, що новопризначений керівник має достатній досвід роботи на прокурорських посадах. Він зможе забезпечити належну реалізацію функцій прокуратури та виконання поставлених завдань в умовах боротьби з російським агресором.

«Сьогодні основними завданнями для всіх органів правопорядку є документування та розслідування воєнних злочинів держава-агресора на території України. Також зусилля прокуратури спрямовані на протидію злочинам проти основ національної безпеки. Задля цього маємо злагоджено та ефективно працювати», – наголосила заступник Генпрокурора.

Своєю чергою Ігор Домущей подякував за довіру та запевнив, що зробить все від себе залежне для плідної та результативної роботи у цей важкий для країни час. Виконуватиме поставлені завдання на всіх напрямах діяльності органів прокуратури Черкащини.

Ігор Домущей 1976 року народження. Освіту здобув в Одеській державній юридичній академії. В органах прокуратури – з 1998 року. Трудову діяльність розпочав на Миколаївщині, де пропрацював 19 років. У 2017-2018 роках працював в органах прокуратури Запорізької області. З 2018-го по 2020 рік обіймав різні посади в прокуратурі Одеської області. До призначення очолював Болградську окружну прокуратуру на Одещині.
05.06.2023 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter