Карась "з нуля" узявся за поточний ремонт доріг "через помилки попередньої влади", до якої він, як відомо, немає ніякого відношення

Карась "з нуля" узявся за поточний ремонт доріг "через помилки попередньої влади", до якої він, як відомо, немає ніякого відношення Як вважають у Черкаському МВК, з «нуля» почали проводити поточне асфальтування доріг міста цього тижня. За словами заступника міського голови Черкас Павла Карася, через помилки попередньої влади – місто було зовсім не готове до проведення ямкового ремонту.

– Не було домовленостей із підрядними організаціями, які б допомогли комунальному підприємству «ЧЕЛУАШ» швидше впоратися з усіма поставленими задачами, – говорить Павло Карась. – Наголошу, що це КП зараз працює у критичному стані: усі рахунки арештовані, а заробітна плата працівникам не виплачувалась із січня цього року. На підприємстві працює лише 7 осіб, які можуть укладати асфальт, цього зовсім недостатньо. Тож працюють лише дві бригади: одна з яких фрезерує, а інша – асфальтує. З такими темпами ми будемо асфальтувати дороги дуже довго.

Також, за словами заступника мера, усі черкаські заводи, які постачали асфальтну суміш, стоять і не випускають продукцію. АБЗ – має господарський спір у суді і не має бітуму, без сировини і ПАТ «Південь», а без газу – облавтодорівський завод у Хацьках.

– Тому ми зараз змушені брати асфальт аж у Золотоноші, – говорить Павло Карась. – У цій ситуації я прийняв для себе рішення – збільшити фінансування «ЧЕЛУАШу», збільшити кількість бригад з двох до п’яти, які б працювали у дві зміни - весь світловий день. На моє переконання, через поганий стан черкаських доріг – ямковий ремонт має продовжуватись постійно. Адже одні ями ми латаємо, а поряд з’являються інші. Ми забезпечимо безперервний процес, щоб водії не відчували дискомфорту. Я планую, що найбільші ями ми ліквідуємо вже до кінця червня.

Зараз комунальники проводять асфальтування автошляхів на в’їзді у місто з боку Золотоноші, де ситуація була вкрай критичною. На цій ділянці працює дві бригади,: одна фрезерує, інша асфальтує.

– Ми плануємо, що за два тижні вийдемо на норму укладки не менше 60 тонн асфальту в день, – каже Павло Карась. – На черзі комунальники планують привести до ладу й інші в’їзди у Черкаси. А також залишилась незавершеною і дорога в районі Онопрієнка-Одеської. Скажу, що ми змінимо попередній графік поточного ремонту доріг, оскільки у старому зазначена лише третина від потреби.
17.05.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter