У Черкаському СІЗО для неповнолітніх порушників - чисто санаторій: не б`ють, тричі годують й книжками забезпечують

У Черкаському СІЗО для неповнолітніх порушників - чисто санаторій: не б`ють, тричі годують й книжками забезпечуютьЯк інформує прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області, 25 квітня Черкаський слідчий ізолятор відвідали старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян Юрій Шендрик та старший прокурор відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Черкаської області Жанна Заглядова.
Метою візиту було відвідування неповнолітніх, що утримуються в Черкаському слідчому ізоляторі, перевірка умов утримання, та стану дотримання прав дітей стосовно них.
На момент візиту в установі утримувалось 6 неповнолітніх осіб. У камерах, де вони перебувають, встановлені телевізори, радіоточки, є необхідна художня і навчальна література, якість камерного освітлення відповідає вимогам діючих нормативних документів. Встановлено, що підлітки забезпечені триразовим гарячим харчуванням, спальними місцями, господарчим інвентарем та постільною білизною. Кожного дня їм надається двогодинна прогулянка на свіжому повітрі в прогулянковому дворі, обладнаному спортивним інвентарем.
Представники прокуратури особисто спілкувалися з усіма неповнолітніми на предмет виявлення скарг на умови утримання чи матеріально-побутове забезпечення. Подібних скарг від ув’язнених не надходило.
Встановлено, що адміністрацією установи заходів фізичного впливу та спецзасобів стосовно неповнолітніх у СІЗО не застосовувалось.
29.04.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter