У Черкасах триває поточний ремонт доріг, - міськрада

Як інформують у ЧМР, в Черкасах продовжують дбати про комфорт для водіїв та пішоходів, незважаючи на воєнний стан. Пошкоджене асфальтне покриття деяких автошляхів охоплюють аварійним поточним ремонтом. Перелік доріг для такого ремонту затверджує обласна військова адміністрація.
У Черкасах триває поточний ремонт доріг, - міськрада

Протягом жовтня у Черкасах підрядною організацією було виконано ремонт окремих ділянок на вулицях Добровольчих Батальйонів, Сержанта Волкова, Кривалівська, Гуржіївська, Генерала Рибалка, Університетська. На них замінили верхній шар покриття.

Також, як повідомляють у департаменті ЖКК, нині тривають роботи на вулицях Чіковані, Гоголя, Космонавтів, Василини.

«Також у переліку вулиць для аварійного ремонту, затвердженому обласною військовою адміністрацією, є ще декілька вулиць. А саме: вул. Тараскова, Смаглія, Якубовського, Раїси Кириченко, Поднєвича, Бородіна і міжквартальний проїзд від ж/б №71 до будівлі 87/1 по вул. Героїв Дніпра. На них плануємо ліквідувати нерівності, ями та вибоїни, якщо дозволять погодні умови», - зазначає в.о.директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко.

Нагадаємо, влітку на замовлення департаменту в Черкасах виконали ремонт ще на шістьох вулицях: Дахнівській, Набережній, Карбишева, 2-го Українського фронту, Максима Залізняка, Руставі.
26.10.2022 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter