Незабаром у Черкасах запрацює телефон довіри

Незабаром у Черкасах запрацює телефон довіриЯк інформують у Черкаському прес-клубі, Черкаський «телефон довіри» стане взірцем філантропії для інших міст України. Відкрито його буде майже без грошей, зусиллями активної громадськості.

- На сьогодні уже підготовлено групу із 30 волонтерів, які надаватимуть безкоштовну психологічну допомогу по телефону довіри. Триває ремонт приміщення для його відкриття на базі благодійного фонду «Сила Доброти». І тепер нам потрібно лише виділення телефонної лінії, її оплата та соціальна реклама телефону довіри, щоб про нього дізналося якомога більше мешканців міста, - констатував ініціатор проекту, депутат Черкаської міської ради Сергій Гладких. – Повноцінно телефон довіри зможе запрацювати уже найближчим часом. Цей проект стане взірцем широких можливостей, які відкриває співпраця влади і громадськості задля вирішення актуальних проблем місцевої громади.
- Групу волонтерів готували за основними напрямками, за якими зазвичай звертаються по допомогу за телефоном довіри: залежність, депресія, насилля, стосунками між членами родини, особливо - представниками різних поколінь (чоловіки-дружини, батьки-діти). Серед проблем нашого часу також можна виділити терпимість і толерантність до соціальних проблем, знецінення одвічних моральних цінностей, - зазначила провідний консультант соціальної лінії довіри Олександра Телькова, - Ми прагнемо створити можливість допомоги для усіх верств населення. По мірі роботи телефону довіри ми плануємо формувати групи людей, яким потрібна допомога - за різними категоріями проблем - і працювати із ними окремо. Крім того, ми будемо вести облік дзвінків – і за їх географією можна буде визначати, на вирішенні яких проблем мешканців конкретних районів міста повинні сконцентруватися соціальні служби. У місті з’явиться можливість впроваджувати адресні соціальні проекти.
22.04.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter