У Черкасах поширили фальшиві листівки з підписом Одарича із закликом вбивати безпритульних тварин

Як інформують у Черкаському МВК, Цими вихідними у Черкасах у поштові скриньки городян почали надходити «брудні» листівки із закликом від імені міського голови Сергія Одарича знищувати бездомних тварин.

– Заявляю – це провокація, – наголошує міський голова Черкас. – Черкаси – єдине місто в Україні, де не вбивають безпритульних тварин. У нас уже 4 роки існує притулок, де тварини живуть, там їх стерилізують. Я вже звернувся у прокуратуру, щоб вони знайшли організаторів і виконавців цієї провокації. Хотів би наголосити, що цей факт – кримінальний злочин. І напевно опоненти забули, як під час «Євро 2012» уся європейська спільнота постала проти жорстокого поводження з тваринами в Україні. Тоді під загрозою опинилось проведення самого чемпіонату. Однак саме Черкасам вдалось переконати міжнародну громадськість, що з безпритульними поводяться гуманно: не вбивають і не отруюють.
У Черкасах поширили фальшиві листівки з підписом Одарича із закликом вбивати безпритульних тварин

Крім того, міський голова направить звернення до Президента України з вимогою знайти замовників і організаторів цієї провокації. Адже такий заклик може спровокувати хвилю вбивств тварин.
22.04.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter