Черкаські учні отримали грант від Upshift на створення молодіжного хабу, - ЧМР

Черкаські учні отримали грант від Upshift на створення молодіжного хабу. Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

На початку червня стартував проєкт інноваційної програми для молоді UPSHIFT: Upshift – випускники.

Учасники з усіх куточків України, серед яких і учні 11-Ф класу Черкаської ЗОШ №7, розпочали роботу над новими проєктами, спрямованими на допомогу цивільному населенню.

Назар Щербатюк, Артур Горбенко, Даша Заєць та Марина Іванова під наставництвом вчителя англійської мови Лесі Щербатюк розробили проєкт, що має на меті підтримку дітей та підлітків, які через військові дії змушені були покинути рідні домівки.

Учні прагнуть створити у нашому місті молодіжний хаб, де проводитимуться ігри та майстер-класи для дітей, відбуватимуться тренінги, молодь буде мати змогу збиратись у дружній компанії, щоб переглянути разом фільми, поспілкуватись чи пограти у настільні ігри.

Серед 41-ї команди усіх учасників, проєкт черкаських учнів було обрано переможцем. Наша команда отримала грант: фінансування та менторську підтримку в реалізації створення молодіжного хабу! Тож, вже скоро у нашому місті з’явиться цікаве місце для зустрічей та спілкування молоді.
01.07.2022 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter