У ЧНУ працівники ЛГЦЕР зустрілися з переселенцями

28 червня в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбулася зустріч команди Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування (ЛГЦЕР) з громадянами, що вимушено покинули свої домівки через війну. Координатор центру Сергій Пасічник розповів переселенцям, яку допомогу організація надає внутрішньопереміщеним особам.
У ЧНУ працівники ЛГЦЕР зустрілися з переселенцями

«ЛГЦЕР забезпечує громадян, які перебувають у місцях компактного поселення продуктами харчування, особистою гігієною та товарами першої необхідності. Діяльність Центру направлена на підтримку та екстрену допомогу ВПО, які прибули до Черкаської та Полтавської області з територій України, де йдуть воєнні дії.

Також, при нашому Центрі створено мобільну групу психосоціальної та юридичної підтримки ВПО. Громадяни, які мають таку потребу можуть звернутися за наступними телефонами:

+380971835911 – психосоціальна консультація,

+38 0975649705 – юридична консультація

Також можна писати в месенджери Viber, Telegram, WhatsAp, реєструватися в групі на Фейсбуці (https://www.facebook.com/groups/1557343534661783 )».
Юристка центру Вікторія Швець розповіла про те, як оформлювати статус ВПО, які види допомоги надає держава, також яким чином можна комунікувати з юридичною службою за потреби.

Про особливості психологічного стану людей в умовах війни, як стабілізувати своє емоційне самопочуття, як прийняти втрату житла, близьких людей, усього, що було навколо поділилася інформацією психологиня проекту Вікторія Гуро.

Нагадаємо, що діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).

Проект реалізують ГО "Ліга соціально відповідальних жінок" та ГО "Академія стратегічних досліджень»

Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій - ДОПОМОГА ЛЮДЯМ - мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.
29.06.2022 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter