У Черкаському Центрі матері та дитини допомагають жінкам, які постраждали від насильства

Вагітні жінки на 7-9 місяці, матері з маленькими дітьми, яким не більше 18 місяців, можуть звернутися до Черкаського обласного соціального центру матері та дитини, якщо потрапили у складні життєві обставини. Про це розповів очільник закладу Ярослав Перевіспа, інформують у ЧОР.

Тут допоможуть доглядати за малечею та навчать бути відповідальною мамою.

Однак директор Центру також додає, що серед жінок, які до них звертаються, бувають і ті, хто постраждав від домашнього насильства. З ними обов'язково попрацюють психологи та працівники Центру й допомагають черкащанкам розпочати нове, безпечне життя.

- До нас зверталися жінки, щодо яких їхні співмешканці вчиняли насильство. Ми працювали з ними, пояснювали, що вони мають такі ж права, як і чоловіки, і ніхто не може їх кривдити. Зрештою, коли жінки перебували в нас деякий час і розуміли, що життя може бути спокійним і безпечним, то приймали для себе рішення будувати його далі самостійно і без «небезпечних партнерів», - додає керівник Центру.

Зауважимо, цього тижня Україна ратифікувала Стамбульську конвенцію, а Президент вже підписав відповідний Закон.

Конвенція встановлює кримінальну відповідальність за психологічне, фізичне насильство, переслідування, сексуальне насильство, зокрема зґвалтування, сексуальне домагання, примусовий шлюб, каліцтво жіночих геніталій, примусовий аборт та примусову стерилізацію.
24.06.2022 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter