У міськраді Черкас привітали боксерку Тетяну Довгаль із золотою медаллю чемпіонату Європи

Як інформують у ЧМР, Анатолій Бондаренко із Сергієм Тищенком привітали черкаську боксерку Тетяну Довгаль із золотом чемпіонату Європи серед жінок-молоді. Він проходив у столиці Болгарії – Софії. Під час зустрічі спортсменка поділилася враженнями про участь у міжнародних змаганням та розповіла про подальші плани.

У боксі Тетяна Довгаль із 14 років. Займалася у Ватутіному в тренера Іллі Дубового. Минулого року почала навчатися в національному університеті імені Богдана Хмельницького та продовжила тренуватися в КДЮСШ «Вікторія» із Олександром Піскуном.

На початку 2022 року виборола собі місце в молодіжній збірній команді України в олімпійській ваговій категорії 60 кг.

На чемпіонаті Європи серед жінок-молоді, який відбувся 14-22 квітня в Болгарії, здобула три важких перемоги над спортсменками з Туреччини, Словаччини, Фінляндії та стала володаркою золота.

У червні спортсменка виборола першість міжнародного турніру Bornemissza, який відбувався в угорському місті Єгер. Тоді на ринзі дівчина перемогла суперниць із Угорщини та Словаччини, у фіналі ж стала кращою за досвідчену представницю Казахстану.

– Моя мотивація, яка допомагала мені на чемпіонаті Європи, – отримати перемогу не лише для себе, а й для нашої країни. Коли я виходила на п’єдестал, я ледь стримувала сльози, – зізнається Тетяна. – Під час змагань усі підтримували нас та висловлювали свою солідарність із Україною.

Зараз Тетяна Довгаль разом зі своїми наставниками готуються до чемпіонату світу, який проходитиме в листопаді в Іспанії. У планах – вибороти найвищі нагороди.
24.06.2022 10:20