Черкаська міськрада висловила недовіру директору Департаменту управління справами та юрзабезпечення Юрію Гончару

Черкаська міськрада висловила недовіру директору Департаменту управління справами та юрзабезпечення Юрію Гончару Як інформує Прочерк, Юрію Гончару, директору Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради, оголосили недовіру. За відповідне рішення проголосували депутати на сесії міської ради.

Депутати нарікають на непрофесіоналізм та невідповідність Гончара займаній посаді.

– 18 березня Гончару доручили організувати пункт прийому переселенців, проте до цього часу робота не зроблена, – коментує секретар міськради Юрій Тренкін.

Від початку війни Гончар пішов у відпустку на 45 днів, повідомив Геннадій Шевченко. Також депутат підозрює Гончара в антиукраїнській діяльності.

– Я хотів би зазначити тільки одне – сьогодні йде війна, і ми маємо боротися проти ворога, а не один проти одного. Мотивація цього проєкту рішень не має жодних підстав. Сьогодні я почув багато неправдивої інформації, – виступив на сесії Юрій Гончар.

Також він зазначив, що рішення депутатів – це особиста неприязнь.

Депутати ж просять розпочати розслідування по діяльності Гончара і передати до СБУ всю наявну інформацію.

Депутат Нарек Казарян відзначив, що, враховуючи всі наявні докази антиукраїнської діяльності та незаконних дій стосовно своїх підлеглих, наприклад, прослуховування телефонів, запропонував Гончару самостійно написати заяву й піти з посади.
23.06.2022 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter