Прокуратура: керівництво черкаського підприємства вирішило "не помітити", як їхній працівник поклічився на виробництві

Прокуратура: керівництво черкаського підприємства вирішило "не помітити", як їхній працівник поклічився на виробництві Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, розпочато кримінальне провадження за фактом порушення на одному з підприємств міста Черкаси законодавства про охорону праці, що призвело до заподіяння шкоди здоров’ю черкащанина.
Як повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, робітник став жертвою нещасного випадку на підприємстві. Після забою та пошкодження зв’язок лівого колінного суглобу він переніс ряд операцій, тривале лікування і зрештою став інвалідом ІІІ групи.
Проте комісія, що розслідувала нещасний випадок на підприємстві, не пов’язала отриману ним травму з виробництвом, а контролюючі органи, до яких черкащанин неодноразово скаржився, навіть не провели перевірки. Усе це позбавило чоловіка права на соціальні виплати.
– Законодавством гарантовано безпеку життя та здоров’я громадян на виробництві. Обов’язок забезпечення належних умов праці покладається на роботодавця. Недотриманння норм закону призводить до травм та каліцтва людей. Тому, розглянувши скаргу громадянина, прокуратура Черкас зареєструвала та взяла на контроль розслідування провадження за ст. 271 ч.1 ККУ, – говорить Олександр Маслюк.
12.04.2013 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter