Прокуратура: у Черкасах 123 фірми, які створюють відходи, не мають лімітів на їх утилізацію

Прокуратура: у Черкасах 123 фірми, які створюють відходи, не мають лімітів на їх утилізацію Як інформують у прес-службі прокуратури міста Черкаси, на території обласного центру 123 суб’єкти господарювання, які створюють відходи, не одержали ліміти на їх утворення та розміщення, в той час як на початок 2012 року кількість таких суб’єктів становила 51. Такі порушення виявила прокуратура міста Черкаси, перевіривши додержання вимог чинного законодавства про відходи.
За словами прокурора Черкас Олександра Маслюка, в Черкасах не повною мірою здійснюється контроль за діяльністю суб'єктів підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами. Серед тих, хто не отримав спеціальних дозволів на утворення та розміщення відходів у нинішньому році – 6 міських комунальних підприємств та 11 лікувально-профілактичних закладів, що перебувають у віданні виконавчих органів міської ради. При цьому відділом екології департаменту житлово-комунального комплексу міськради протягом 2012 року проведено лише 11 інспекторських перевірок, за результатами яких внесено 9 приписів.
Міська рада не затвердила схеми санітарного очищення міста Черкаси. Попри те, що в місті встановлено перелік безгосподарських ділянок, серед яких – і місця відпочинку городян на схилах Дніпра та в мікрорайоні Соснівка – міські комунальні служби своєчасно не прибирають їх від побутових відходів.
Досі не знешкоджено небезпечні відходи скловати на земельній ділянці по проспекту Хіміків, яка знаходиться у віданні міської ради. Ще в лютому 2010 року було виявлено забруднення цієї земельної ділянки скловатою, чим, згідно з висновком міської постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, створено несприятливі умови праці на приватному підприємстві, розміщеному неподалік.
Прокуратура Черкас зобов’язала своїм поданням усунути ці порушення та притягти до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб.
08.04.2013 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter